چرا برنامه تمرینی؟

 برنامه تمرینی مناسب در کنار برنامه تغذیه بخش مهمی از یک سبک زندگی سالم است. تمرینات هر فرد، بر اساس ویژگی‌های بدنی، شرایط زندگی، هدف ورزشی و… متفاوت است. شما نمیتوانید یک برنامه تمرینی را برای افراد مختلف استفاده کنید. در نتیجه، برنامه ورزشی هر فرد، با فردی دیگر متفاوت است.

اما چرا این تفاوت وجود دارد؟ دلایلی که برنامه تمرین من را با شما متفاوت میکند چیست؟ برنامه تمرینی متناسب با هر فرد چطوریه؟ چگونه برنامه‌ای متناسب با خودم را دریافت کنم و … . اینها سوالاتی است که در این بخش کمکتان میکنیم به پاسخ آن برسید.

null

برنامه متناسب با شرایط بدنی شما

با در نظر گرفتن شرایط بدنی شما، برنامه تمرینی مناسب رو طراحی میکنم
null

برنامه متناسب با هدف شما

هر هدفی داشته باشید، برنامه تمرینی مناسب برای رسیدن به هدف رو طراحی میکنم
null

پیگیری مداوم

همراهی و پیگیری مداوم شما برای اطمینان از دسترسی به هدف

چرا برنامه های تمرینی من؟

null

برنامه علمی و به روز

با توجه به آخرین یافته‌های روز دنیا، برنامه مناسبی برای شما طراحی میشه
null

برنامه متناسب با شرایط روزمره شما

طراحی برنامه تمرینی که با توجه به شرایط ویژه زندگی شما، قابل دسترسی و اجرا باشه
null

برنامه تمرینی متنوع و جذاب

برای اینکه یکنواختی برنامه تمرینی کمتر شه، برنامه ای متنوع  طراحی میشه که جذاب تر بشه

مراحل درخواست برنامه تمرینی

سوالات متداول

متخصصان تغذیه ما با شما همکاری خواهند کرد تا اهداف، سطح فعالیت و نیازهای مواد مغذی شما را ارزیابی کنند و برنامه‌ای متناسب با نیازهای خاص شما ایجاد کنند.

نه! برنامه‌های تغذیه ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند که انعطاف‌پذیر و پایدار باشند، بنابراین شما همچنان می‌توانید از غذاهایی که دوست دارید لذت ببرید و در عین حال بدن خود را برای عملکرد مطلوب تامین کنید

قطعا. ما می‌توانیم یک برنامه غذایی تهیه کنیم که نیازهای غذایی شما را برآورده کند و در عین حال به ترجیحات غذایی شما پایبند باشد.

در حالی که مکمل ها می توانند در موارد خاص مفید باشند، ما معتقدیم که مواد مغذی را عمدتاً از غذاهای کامل دریافت می کنیم. برنامه های تغذیه ما به گونه ای طراحی شده است که تمام مواد مغذی مورد نیاز شما را از طریق یک رژیم غذایی متعادل تامین کند.